NÁKUPNÉ CENTRUM » PRINCÍP A VÝHODY

 

Princíp, myšlienka a filozófia predaja formou nákupného centra

 

Naše Nákupné centrum.eu má ambíciu emulovať predaj a prevádzku skutočných nákupných a obchodných centier. Je to patrné už z prvého pohľadu na dizajn webu a jeho koncepciu. V skutočných nákupných centrách si tovar a výrobky nekupujete priamo od nákupného centra, ale z jeho etablovaných a prenajatých predajní a butikov. Je všeobecne známe že obchodné a nákupné centra sa tešia veľkej obľúbenosti zákazníkov a popularita týchto centier stále rastie. Preto sme prišli s nápadom a myšlienkou vytvoriť internetové nákupné centrum, ktoré bude v čo najväčšej možnej miere emulovať prevádzku skutočného nákupného centra, tak svojim obsahom a charakterom, ako aj výhodami plynúcimi z nakupovania v nákupných a obchodných centrách.  Rozhodli sme sa teda vytvoriť toto nákupné centrum, kde si môžete nakupovať tovar a výrobky z našich predajní a butikov, od našich dodávateľov, na ktorých kladieme určité nároky na kvalitu a úroveň, so snahou zabezpečiť Vám ideálne miesto pre Vaše nákupy a dobrý pocit počas pobytu na našich stránkach. Počas prevádzkovania webu sa budeme snažiť zistiť a následne aplikovať funkcie alebo služby ktoré by ste najradšej privítali pre skvalitnenie a spríjemnenie Vašich nákupov, alebo využívania služieb, či už po technickej, ergonomickej alebo grafickej stránke. Zároveň sme si za svoj vrcholný záujem zvolili nasledovnú

Stratégiu a filozofiu nášho nákupného centra

V prostredí, kde existuje niekoľko distribučných firiem alebo predajcov a eShopov, zaoberajúcich sa dovozom a predajom rovnakých alebo veľmi podobných výrobkov, možno zákazníka získať na svoju stranu iba kvalitnými službami a čo možno najväčšou „pridanou hodnotou" k distribuovaným alebo predávaným produktom. Iba zvyšovaním „pridanej hodnoty" sa môžeme odlíšiť od konkurencie a udržať si našich, a získať ďalších spokojných zákazníkov. Tomuto cieľu je podriadená filozofia aj stratégia nášho Nákupného centra.

Našim cieľom je aby firma ASMMAC, prevádzkujúca tento eShop Nákupného centra.eu bola kvalitná a dobre hodnotená, a aby spolupráca s nami bola zárukou spokojnosti pre našich zákazníkov, ale aj dodávateľov.

Otvorením nášho Nákupného centra.eu od 1.1.2016 sa budeme aj naďalej snažiť zabezpečovať pre Vás stále širšiu ponuku tovarov a dodávateľov, a vyhľadávať pre Vás nové funkcie pre skvalitnenie Vašich nákupov ale aj využívanie rôznych služieb akými disponujú skutočné nákupné centrá.

Plánom je rozširovať dodávateľský sortiment nákupného centra o rôzne druhy tovarov od oblečenia cez elektroniku až po priemyselný tovar a mnoho iných. A to všetko pod „jednou strechou.“ Vybrať si nateraz môžte z viac ako 3 300 produktov distribuovaných priamo od našich dodávateľov.

Jednou z hlavých výhod nakupovania v našom Nákupnom centre je, že umožňuje ucelene rýchlejšie, efektívnejšie, racionálnejšie a intuitívnejšie vyhľadávanie produktov a prácu s nimi, od všetkých dodávateľov nákupného centra. Odstraňuje to problém mnohých zákazníkov vyhľadávajúcich na internete v rôznych eShopoch, kde je veľkou iracionalitou a stratou času najmä iné grafické riešenie, a priestorové a funkčné usporiadanie jednotlivých eShopov, ktoré je často mätúce.

Ďalšou výhodou je, že ak neobľubujete časté a veľakrát aj zbytočné registrácie a s tým spojené prihlasovacie údaje a pod., jediná registrácia na našom webe umožňuje nakupovanie vo všetkých online predajniach a butikoch dodávateľov celého Nákupného centra.eu

A ešte jedna nesporná výhoda nakupovania v Nákupnom centre. Ak sa Vám stáva pri internetových nákupoch, že zabudnete kde a čo ste si presne objednali, pripadne kedy to má byť dodané a pod., v našom Nákupnom centre tento problém odpadá. Každý Váš nákup a každá Vaša objednávka u všetkých našich dodávateľov tovaru, od športového náčinia až po elegantné nohavice, je zaznamenaná vo Vašom nákupnom centre. Ľahko môžte sledovať vybavenie a stav každej vašej objednávky.

Na záver nám už ostáva len dodať, že sa tešíme na každého zákazníka a spravíme všetko preto aby sa k nám rád vracal. Radi prijmeme Vaše podnety a pripomienky, nakoľko toto Nákupné centrum.eu má ambíciu byť skvelým e-shopom pre Vás a podľa Vašich predstáv. Priestor pre komunikáciu je na info@nakupnydom.eu

Nakupovať môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Všetko čo potrebujete JE CHUŤ PUSTIŤ SA DO SVOJHO NAKUPOVANIA.

 

"U nás nikdy nestojíte v rade..."

 

NzRhZDcw